Stargardzkie Centrum Nauki FILARY

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY jest nowym miejscem na mapie Polski, zajmującym się popularyzacją nauki. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i pochodzenia, będzie mógł obcować z nauką w sposób przystępny, interesujący i praktyczny. Na naszą wystawę składa się 55 interaktywnych eksponatów, a wieńczy ją nowoczesna sala warsztatowa, w której zobaczycie zadziwiające eksperymenty. Zapraszamy na zwiedzanie indywidualne oraz na wizyty grupowe!

HISTORIA

Czy wiesz, ile waży uncja zboża? Potrafisz zbudować krzyżowe sklepienie? Umiesz nadawać sygnały dymne na polu walki? Odwiedź FILARY, wciel się w rolę mieszkańca średniowiecznego Stargardu i dowiedz się, jak żyli Twoi przodkowie!

NAUKA

Zdobywanie wiedzy może być ekscytujące! 55 interaktywnych eksponatów pozwoli Ci poznać świat z nieznanej dotąd perspektywy. Doświadcz na własnej skórze praw fizyki i znajdź własną odpowiedź na odwieczne pytanie: do czego w życiu przyda mi się ta matematyka?

INNOWACJE

Wkrocz na najwyższe piętro FILARÓW, gdzie najnowsze zdobycze techniki i najaktualniejsza wiedza naukowa wytyczają nowe ścieżki rozwoju ludzkości. Dołącz do grona innowatorów, obsługujących przełomowe technologie XXI wieku.

BILETY

Odwiedź Stargardzkie Centrum Nauki FILARY sam, z przyjaciółmi lub rodziną, albo zarezerwuj zwiedzanie grupowe. Chcesz poznać pełną ofertę? Sprawdź!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje z FILARÓW!

SCN_Filary_logo7_BIALE

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY
ul. Bolesława Chrobrego 21
73-110 Stargard
Tel: 786 905 760
E-mail: kontakt@scn-filary.pl

Stargardzkie Centrum Kultury
SCN FILARY jest działem Stargardzkiego Centrum Kultury

Rezerwacje grupowe:
Tel: 512 281 857

Projekt „Rewitalizacja budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 21 w Stargardzie –Stargardzkie Centrum Nauki” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Przewiń do góry Skip to content