
Stargardzki Dzień Gier Planszowych – relacja
13 października, 2025
Filarowe Laboratorium Rodzinne – relacja
15 października, 2025Filarowe Koło Astronomiczne, w sobotę 18.10. o godzinie 18:00, zaprasza na Wieczór pod Gwiazdami.
Comiesięczne spotkania FKA są wydarzeniem popularnonaukowym, adresowanym do młodzieży i dorosłych. Organizujemy je w ramach Projektu: „Zielone FILARY - Edukacja ekologiczna realizowana w Stargardzkim Centrum Nauki” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Podczas spotkania:
- obejrzymy zdjęcia z wrześniowego zaćmienia Księżyca,
- opowiemy o tym, co można zobaczyć na jesiennym niebie nad Stargardem,
- jeśli dopisze pogoda, wspólnie będziemy obserwować niebo nad Parkiem Zamkowym.
Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona. Darmowy bilet wstępu możesz pobrać na stronie lub w kasie SCN FILARY przy ul. B. Chrobrego 21.
Bądź na bieżąco, przyłącz się do wydarzenia na fb. Śledź i publikuj posty w zakładce „Dyskusja”.
Uczniów szkół podstawowych zainteresowanych tematyką obserwacji i eksploracji Kosmosu, zapraszamy do Pracowni Odkrywców Kosmosu. Wszystkie informacje pod numerem telefonu ☎️ 786 905 760.






